Hizmetlerimiz

Solar Enerji Sistemleri

Solar Enerji Sistemleri

Konutlar-Müstakil Evler, Yazlık Müstakil Yeni Evler, Site ve Apartman Çatıları, Kentsel Dönüşüm Kapsamında Yeni Yapılar, Otobüs Durakları, Otoparklar Petrol İstasyonları, Kapalı Pazar Yeri, Büfeler, Fabrika Çatıları, Ticarethaneler (Depo, Lojistik Merkezi, Antrepo vb), Alışveriş Merkezleri, Kıyı Şeridindeki Turistik Tesisler, Oteller, Kamu Binaları, Askeri Tesisler, Okullar,
Havaalanı Tesisleri, İbadethaneler, Stadyumlar ve Spor Salonları, Tarımsal işletmeler, Ahır/Kümes Çatıları, tarımsal sulama alanları, arı yetiştiricileri, bal üreticileri, çiftlikler, kamu daireleri, çatı üzeri, depo üstü çatı alanları, ortak alan aydınlatma, ortak alan cihazların kullanımında, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi,araç üstü mobil sistemler, tekne üstü sabit veya seyyar sistemler, damla sulama sistemlerinde, baz istasyon, yüksek rakımlı yerleşimler vb. alanlarda ve daha da önemlisi Lüy kapsamında 50 kWe kadar güneş enerjisine dayalı üretim tesislerinde veya Lisanssız Güneş Enerji Santral (GES) kurulumuna var mısınız ?

Biz varız hazırız. Şimdi sayfada yer alan iletişim formunu doldurun ve bedava elektriğe ulaşmanın ilk adımını atın. Kimseye muhtaç kalmamak için ENERJİNİ kendin üret kendin tüket.